Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Os. Lecha
-
-Os. Czecha
-
-Żegrze III
-
-Żegrze II
-
-Żegrze I
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Hetmańska Wiadukt
-
-Rolna
-
-Traugutta
-
-Kolejowa
-
2'Głogowska/Hetmańska
-
3'Głogowska/Hetmańska
-
4'Rynek Łazarski
-
5'Park Wilsona
-
7'Dworzec Zachodni
-
9'Rondo Kaponiera
-
10'Most Teatralny
-
13'Słowiańska
-
14'Aleje Solidarności
-
15'Lechicka Poznań Plaza
-
16'Kurpińskiego
-
18'Szymanowskiego
-
19'Os. Sobieskiego
Робочі дні
3 | - |
4 | 18 41 58 |
5 | 09 15 28 42 57 |
6 | 12 27 42 57 |
7 | 12 27 42 57 |
8 | 12 27 42 57 |
9 | 12 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 27 42 57 |
14 | 12 27 42 57 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 12 27 42 57 |
19 | 18 37 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56Z |
23 | 16H |
0 | - |
Інші ночі
3 | - |
4 | 52 |
5 | 02 22 36 56 |
6 | 16 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 16 36 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56Z |
23 | 16H |
0 | - |
Неділі та державні свята
3 | - |
4 | - |
5 | 46 |
6 | 12 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 42 |
10 | 12 42 58 |
11 | 12 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56Z |
23 | 16H |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka