Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Boranta
-
-Bogusława n/ż
-
-Bronisza n/ż
-
-Rubież n/ż
-
-Naramowice n/ż
-
-Wilczy Młyn n/ż
-
-WORD n/ż
-
-Wilczak/Serbska n/ż
-
1'Wilczak n/ż
-
2'Winogrady n/ż
-
3'Garbary PKM n/ż
-
4'Grochowe Łąki n/ż
-
5'Małe Garbary
-
7'Solna n/ż
-
8'Libelta n/ż
-
10'Most Teatralny
-
11'Rondo Kaponiera
-
12'Most Dworcowy n/ż
-
13'Dworzec Zachodni n/ż
-
14'Park Wilsona n/ż
-
16'Ułańska n/ż
-
19'Rondo Nowaka-Jeziorańskiego n/ż
-
20'Ostroroga n/ż
-
21'Grochowska n/ż
-
22'Drzewieckiego n/ż
-
23'Węgorka n/ż
-
23'Stadion Miejski n/ż
-
24'Rondo Skubiszewskiego n/ż
-
25'Budziszyńska n/ż
-
25'Grotkowska n/ż
-
26'Cmentarna n/ż
-
28'Os. Kwiatowe n/ż
-
29'Twardogórska n/ż
-
31'Junikowo PKM
Ніч ПТ/СБ
23 | 14M |
0 | 14P |
1 | 14M |
2 | 14P |
3 | 14M |
4 | 14 |
5 | - |
6 | - |
Ніч СБ/НД
23 | 14M |
0 | 14P |
1 | 14M |
2 | 14P |
3 | 14M |
4 | 14 |
5 | 14 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 44M |
0 | - |
1 | 44M |
2 | - |
3 | 44M |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Lechicka - Wilczak - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Roosevelta - Głogowska - Berwińskiego - Wyspiańskiego - Grunwaldzka - Malwowa - MALWOWA
A - kurs do Junikowo PKM
M - kurs do przystanku: Malwowa z pominięciem przystanku: Junikowo PKM
P - kurs wydłużony do przystaku: Plewiska/Straż Pożarna