Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Gwarna
-
-Ratajczaka
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-Wrocławska
-
-Pl. Bernardyński
-
-Most Św. Rocha
-
-Politechnika
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Os. Lecha
-
-Os. Czecha
-
-Żegrze III
-
-Żegrze II
-
-Żegrze I
-
-Rondo Żegrze
-
-Tadeuszak
-
-Unii Lubelskiej
Ніч ПТ/СБ
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Ніч СБ/НД
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych