Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Gwarna
-
-Ratajczaka
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-Wrocławska
-
-Pl. Bernardyński
-
-Most Św. Rocha
-
-Politechnika
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Os. Lecha
-
-Piaśnicka Rynek
-
-Piaśnicka/Kurlandzka
-
-Szwedzka
-
-Szwajcarska
-
-Franowo
Робочі дні
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Інші ночі
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
Неділі та державні свята
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 51U |
7 | 21U 51U |
8 | 21U 51U |
9 | 21U 51U |
10 | 11U 21U 51U |
11 | 15U 35U 55U |
12 | 15U 35U 55U |
13 | 15U 35U 55U |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
c - kursuje od wtorku do czwartku