Розклад
Зупинки
Робочі дні
3 | - |
4 | 52 |
5 | 07 10 25 40 55 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 10 25 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 40 55 |
15 | 10 25 40 55 |
16 | 10 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 10 25 40 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 59 |
23 | - |
0 | - |
Інші ночі
3 | - |
4 | 46 59 |
5 | 19 39 59 |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 59 |
23 | - |
0 | - |
Неділі та державні свята
3 | - |
4 | - |
5 | 53 |
6 | 11 36 |
7 | 06 36 |
8 | 06 36 |
9 | 06 36 |
10 | 06 36 58 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19 39 59 |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Zwierzyniecka - Kraszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych