Розклад
Зупинки
Робочі дні
3 | - |
4 | 54 |
5 | 09 12 27 42 57 |
6 | 12 27 42 57 |
7 | 12 27 42 57 |
8 | 12 27 42 57 |
9 | 12 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 27 42 57 |
14 | 12 27 42 57 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 12 27 42 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 |
0 | - |
Інші ночі
3 | - |
4 | 48 |
5 | 01 21 41 |
6 | 01 21 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 21 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 |
0 | - |
Неділі та державні свята
3 | - |
4 | - |
5 | 55 |
6 | 13 38 |
7 | 08 38 |
8 | 08 38 |
9 | 08 38 |
10 | 08 38 |
11 | 00 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | 01 |
0 | - |
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Zwierzyniecka - Kraszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych