Розклад
Зупинки
- A Strefa
-
-Unii Lubelskiej
-
-Tadeuszak
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Politechnika
-
-Most Św. Rocha
-
-Pl. Bernardyński
-
-Wrocławska
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-27 Grudnia
-
2'Fredry
-
3'Most Teatralny
-
6'Słowiańska
-
7'Aleje Solidarności
-
8'Lechicka Poznań Plaza
-
9'Kurpińskiego
-
11'Szymanowskiego
-
12'Os. Sobieskiego
Ніч ПТ/СБ
23 | 21 51 |
0 | 21 51 |
1 | 21 51 |
2 | 21 51 |
3 | 21 51 |
4 | 21 51G |
5 | - |
6 | - |
Ніч СБ/НД
23 | 21 51 |
0 | 21 51 |
1 | 21 51 |
2 | 21 51 |
3 | 21 51 |
4 | 21 51 |
5 | 21 51Z |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 24# 51# |
0 | 24# 51# |
1 | 24# 51# |
2 | 24# 51# |
3 | 24# 51# |
4 | 24# 51#G |
5 | - |
6 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek
A - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek J eżycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Most Teatralny, Rynek Jeż ycki, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Traugutta, Rondo Starołęka, Os. Czecha