Rozkład jazdy
Kierunek: Ogrody
- Dębiec PKMA
- WspólnaA
- HCPA
- TrauguttaA
- KolejowaA
- Głogowska/HetmańskaA
- Głogowska/HetmańskaA
- KolejowaA
- TrauguttaA
- PamiątkowaA
- KosińskiegoA
- Rynek WildeckiA
- RóżanaA
- PółwiejskaA
- FranowoA
- SzwajcarskaA
- SzwedzkaA
- Piaśnicka/KurlandzkaA
- Piaśnicka RynekA
- Os. LechaA
- Os. TysiącleciaA
- ŁacinaA
- PolankaA
- KórnickaA
- KórnickaA
- Rondo RatajeA
- Rondo RatajeA
- SerafitekA
- AWFA
- ŁąkowaA
- Pl. Wiosny LudówA
- Aleje MarcinkowskiegoA
- 27 GrudniaA
- GwarnaA
- ZamekA
- Rondo KaponieraA
- Stare ZooA
- KraszewskiegoA
- Rynek JeżyckiA
- PolnaA
- ŻeromskiegoA
- OgrodyA
Kierunek: Dębiec PKM
- OgrodyA
- ŻeromskiegoA
- PolnaA
- Rynek JeżyckiA
- KraszewskiegoA
- Stare ZooA
- Rondo KaponieraA
- ZamekA
- RatajczakaA
- Aleje MarcinkowskiegoA
- Pl. Wiosny LudówA
- ŁąkowaA
- AWFA
- PółwiejskaA
- PółwiejskaA
- RóżanaA
- Rynek WildeckiA
- KosińskiegoA
- PamiątkowaA
- KolejowaA
- Głogowska/HetmańskaA
- Głogowska/HetmańskaA
- KolejowaA
- TrauguttaA
- TrauguttaA
- HCPA
- WspólnaA
- Dębiec PKMA