Rozkład jazdy
Kierunek: Piątkowska
- Os. SobieskiegoA
- SzymanowskiegoA
- KurpińskiegoA
- Lechicka Poznań PlazaA
- Aleje SolidarnościA
- SłowiańskaA
- Most TeatralnyA
- Rondo KaponieraA
- Dworzec ZachodniA
- Park WilsonaA
- Rynek ŁazarskiA
- Głogowska/HetmańskaA
- Głogowska/HetmańskaA
- KolejowaA
- TrauguttaA
- RolnaA
- Hetmańska WiaduktA
- Rondo StarołękaA
- Rondo StarołękaA
- Rondo ŻegrzeA
- Rondo ŻegrzeA
- Żegrze IA
- Żegrze IIA
- Żegrze IIIA
- Os. CzechaA
- Piaśnicka RynekA
- Piaśnicka/KurlandzkaA
- SzwedzkaA
- SzwajcarskaA
- FranowoA
- FranowoA
- SzwajcarskaA
- SzwedzkaA
- Piaśnicka/KurlandzkaA
- Piaśnicka RynekA
- Os. LechaA
- Os. TysiącleciaA
- ŁacinaA
- PolankaA
- KórnickaA
- KórnickaA
- BaraniakaA
- Rondo ŚródkaA
- Rondo ŚródkaA
- KatedraA
- Małe GarbaryA
- Pl. WielkopolskiA
- Pl. RatajskiegoA
- FredryA
- Głogowska/HetmańskaA
- ArciszewskiegoA
- ArenaA
- Rondo Nowaka-JeziorańskiegoA
- MatejkiA
- BałtykA
- Rondo KaponieraA
- Most TeatralnyA
- PoznańskaA
- WielkopolskaA
- KlinA
- Nad WierzbakiemA
- SołaczA
- Uniwersytet PrzyrodniczyA
- BoninA
- Św. LeonardaA
- Os. WiniaryA
- Lutycka SzpitalA
- PiątkowskaA
Kierunek: Os. Sobieskiego
- PiątkowskaA
- Lutycka SzpitalA
- Os. WiniaryA
- Św. LeonardaA
- BoninA
- Uniwersytet PrzyrodniczyA
- SołaczA
- Nad WierzbakiemA
- KlinA
- WielkopolskaA
- PoznańskaA
- Głogowska/HetmańskaA
- ArciszewskiegoA
- ArenaA
- Rondo Nowaka-JeziorańskiegoA
- MatejkiA
- BałtykA
- Rondo KaponieraA
- Most TeatralnyA
- FredryA
- Pl. RatajskiegoA
- Pl. WielkopolskiA
- Małe GarbaryA
- KatedraA
- Rondo ŚródkaA
- Rondo ŚródkaA
- BaraniakaA
- KórnickaA
- PolankaA
- ŁacinaA
- Os. TysiącleciaA
- Os. LechaA
- Piaśnicka RynekA
- Piaśnicka/KurlandzkaA
- SzwedzkaA
- SzwajcarskaA
- FranowoA
- FranowoA
- SzwajcarskaA
- SzwedzkaA
- Piaśnicka/KurlandzkaA
- Piaśnicka RynekA
- Os. CzechaA
- Żegrze IIIA
- Żegrze IIA
- Żegrze IA
- Rondo ŻegrzeA
- Rondo ŻegrzeA
- Rondo StarołękaA
- Rondo StarołękaA
- Hetmańska WiaduktA
- RolnaA
- TrauguttaA
- KolejowaA
- Głogowska/HetmańskaA
- Głogowska/HetmańskaA
- Rynek ŁazarskiA
- Park WilsonaA
- Dworzec ZachodniA
- Rondo KaponieraA
- Most TeatralnyA
- SłowiańskaA
- Aleje SolidarnościA
- Lechicka Poznań PlazaA
- KurpińskiegoA
- SzymanowskiegoA
- Os. SobieskiegoA