Timetable
Stops
Working days
3 | - |
4 | 21 51 |
5 | 19 34 49 |
6 | 04 19 34 49 |
7 | 04 19 34 49 |
8 | 04 19 34 49 |
9 | 04 19 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 19 34 49 |
13 | 04 19 34 49 |
14 | 04 19 34 49 |
15 | 04 19 34 49 |
16 | 04 19 34 49 |
17 | 04 19 34 49 |
18 | 04 19 34 53 |
19 | 02G 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 09G 25G |
0 | - |
Other nights
3 | - |
4 | - |
5 | 13 33 53 |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 09G 25G |
0 | - |
Sundays and holidays
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 21 51 |
7 | 21 51 |
8 | 21 51 |
9 | 21 51 |
10 | 21 51 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 53 |
23 | 09G 25G |
0 | - |
OGRODY - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamią tkowa
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych