Timetable
Stops
- A Strefa
-
-Ogrody
-
-Żeromskiego
-
-Polna
-
-Rynek Jeżycki
-
-Kraszewskiego
-
-Stare Zoo
-
-Rondo Kaponiera
-
-Zamek
-
-Ratajczaka
-
-Aleje Marcinkowskiego
-
-Pl. Wiosny Ludów
-
1'Łąkowa
-
3'AWF
-
4'Półwiejska
-
6'Różana
-
7'Rynek Wildecki
-
9'Kosińskiego
-
10'Pamiątkowa
-
12'Traugutta
-
13'HCP
-
15'Wspólna
-
16'Dębiec PKM
Working days
3 | - |
4 | - |
5 | 16 31 46 |
6 | 01 16 31 46 |
7 | 01 16 31 46 |
8 | 01 16 31 46 |
9 | 01 16 31 46 |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 16 31 46 |
13 | 01 16 31 46 |
14 | 01 16 31 46 |
15 | 01 16 31 46 |
16 | 01 16 31 46 |
17 | 01 16 31 46 |
18 | 01 16 31 50 59G |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | 06G 22G |
0 | - |
Other nights
3 | - |
4 | - |
5 | 10 30 50 |
6 | 10 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 10 30 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | 06G 22G |
0 | - |
Sundays and holidays
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 18 48 |
7 | 18 48 |
8 | 18 48 |
9 | 18 48 |
10 | 18 48 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | 06G 22G |
0 | - |
OGRODY - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamią tkowa
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych