Timetable
Stops
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Dworzec Zachodni
-
-Park Wilsona
-
-Rynek Łazarski
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Kolejowa
-
-Traugutta
-
-Rolna
-
-Hetmańska Wiadukt
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
1'Polanka
-
2'Kórnicka
-
3'Kórnicka
-
4'Baraniaka
-
6'Rondo Śródka
-
7'Rondo Śródka
-
8'Katedra
-
10'Małe Garbary
-
11'Pl. Wielkopolski
-
12'Pl. Ratajskiego
-
14'Fredry
-
16'Most Teatralny
-
17'Poznańska
-
19'Wielkopolska
-
20'Klin
-
21'Nad Wierzbakiem
-
22'Sołacz
-
24'Uniwersytet Przyrodniczy
-
25'Bonin
-
26'Św. Leonarda
-
27'Os. Winiary
-
28'Lutycka Szpital
-
29'Piątkowska
Working days
3 | - |
4 | 47 |
5 | 05 17 32 47 |
6 | 02 17 32 47 |
7 | 02 17 32 47 |
8 | 02 17 32 47 |
9 | 02 17 32 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 17 32 47 |
14 | 02 17 32 47 |
15 | 02 17 32 47 |
16 | 02 17 32 47 |
17 | 02 17 32 47 |
18 | 02 17 32 47 |
19 | 02 19 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57M |
23 | - |
0 | - |
Other nights
3 | - |
4 | 18 37 58 |
5 | 17 37 57 |
6 | 17 37 57 |
7 | 17 37 57 |
8 | 17 37 57 |
9 | 17 37 57 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57M |
23 | - |
0 | - |
Sundays and holidays
3 | - |
4 | - |
5 | 44 |
6 | 06 16 46 |
7 | 16 46 |
8 | 16 46 |
9 | 16 46 |
10 | 16 46 |
11 | 02 16 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 17 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57M |
23 | - |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Trasa PST - Głogowska - Hetmańska - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni
M - kurs skrócony do przystanku Most Teatralny i dalej zjazd do zajezdni Franowo pr zez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych