Timetable
Stops
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Dworzec Zachodni
-
-Park Wilsona
-
-Rynek Łazarski
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Kolejowa
-
-Traugutta
-
-Rolna
-
-Hetmańska Wiadukt
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
1'Żegrze II
-
2'Żegrze III
-
3'Os. Czecha
-
5'Os. Lecha
-
6'Os. Tysiąclecia
-
7'Łacina
-
8'Polanka
-
9'Kórnicka
-
10'Kórnicka
-
11'Baraniaka
-
13'Rondo Śródka
-
14'Rondo Śródka
-
15'Katedra
-
17'Małe Garbary
-
18'Pl. Wielkopolski
-
19'Pl. Ratajskiego
-
21'Fredry
-
23'Most Teatralny
-
24'Poznańska
-
26'Wielkopolska
-
27'Klin
-
28'Nad Wierzbakiem
-
29'Sołacz
-
31'Uniwersytet Przyrodniczy
-
32'Bonin
-
33'Św. Leonarda
-
34'Os. Winiary
-
35'Lutycka Szpital
-
36'Piątkowska
Working days
3 | - |
4 | 40 58 |
5 | 10 25 40 55 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 10 25 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 40 55 |
15 | 10 25 40 55 |
16 | 10 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 10 25 40 55 |
19 | 12 30 40F 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50M |
23 | 10F 30F |
0 | - |
Other nights
3 | - |
4 | 51 |
5 | 10 30 50 |
6 | 10 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 10 30 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50M |
23 | 10F 30F |
0 | - |
Sundays and holidays
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 09 39 |
7 | 09 39 |
8 | 09 39 |
9 | 09 39 |
10 | 09 39 55 |
11 | 09 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50M |
23 | 10F 30F |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Trasa PST - Głogowska - Hetmańska - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni
M - kurs skrócony do przystanku Most Teatralny i dalej zjazd do zajezdni Franowo pr zez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych