Timetable
Stops
- A Strefa
-
-Os. Sobieskiego
-
-Szymanowskiego
-
-Kurpińskiego
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Aleje Solidarności
-
-Słowiańska
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Dworzec Zachodni
-
-Park Wilsona
-
-Rynek Łazarski
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Kolejowa
-
-Traugutta
-
-Rolna
-
-Hetmańska Wiadukt
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Żegrze
-
-Żegrze I
-
-Żegrze II
-
-Żegrze III
-
-Os. Czecha
-
-Os. Lecha
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Łacina
-
-Polanka
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Baraniaka
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Katedra
-
-Małe Garbary
-
-Pl. Wielkopolski
-
1'Pl. Ratajskiego
-
3'Fredry
-
5'Most Teatralny
-
6'Poznańska
-
8'Wielkopolska
-
9'Klin
-
10'Nad Wierzbakiem
-
11'Sołacz
-
13'Uniwersytet Przyrodniczy
-
14'Bonin
-
15'Św. Leonarda
-
16'Os. Winiary
-
17'Lutycka Szpital
-
18'Piątkowska
Working days
3 | - |
4 | 20 32 46 59 |
5 | 08 17 29 44 59 |
6 | 14 29 44 59 |
7 | 14 29 44 59 |
8 | 14 29 44 59 |
9 | 14 29 44 59 |
10 | 14 29 44 59 |
11 | 14 29 44 59 |
12 | 14 29 44 59 |
13 | 14 29 44 59 |
14 | 14 29 44 59 |
15 | 14 29 44 59 |
16 | 14 29 44 59 |
17 | 14 29 44 59 |
18 | 14 29 44 59 |
19 | 13 30 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48 |
23 | 08M |
0 | - |
Other nights
3 | - |
4 | 29 48 |
5 | 09 28 48 |
6 | 08 28 48 |
7 | 08 28 48 |
8 | 08 28 48 |
9 | 08 28 48 |
10 | 08 28 48 |
11 | 08 28 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48 |
23 | 08M |
0 | - |
Sundays and holidays
3 | - |
4 | - |
5 | 55 |
6 | 17 27 57 |
7 | 27 57 |
8 | 27 57 |
9 | 27 57 |
10 | 27 57 |
11 | 13 27 48 |
12 | 08 28 48 |
13 | 08 28 48 |
14 | 08 28 48 |
15 | 08 28 48 |
16 | 08 28 48 |
17 | 08 28 48 |
18 | 08 28 48 |
19 | 08 28 48 |
20 | 08 28 48 |
21 | 08 28 48 |
22 | 08 28 48 |
23 | 08M |
0 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Trasa PST - Głogowska - Hetmańska - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni
M - kurs skrócony do przystanku Most Teatralny i dalej zjazd do zajezdni Franowo pr zez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych