Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
2'Most Teatralny
-
4'Fredry
-
5'Pl. Ratajskiego
-
7'Pl. Wielkopolski
-
8'Małe Garbary
-
9'Katedra
-
11'Rondo Śródka
-
12'Rondo Śródka
-
13'Baraniaka
-
15'Kórnicka
-
16'Polanka
-
17'Łacina
-
18'Os. Tysiąclecia
-
19'Os. Lecha
-
21'Os. Czecha
-
22'Żegrze III
-
23'Żegrze II
-
24'Żegrze I
-
25'Rondo Żegrze
-
26'Rondo Żegrze
-
28'Rondo Starołęka
-
29'Rondo Starołęka
-
30'Hetmańska Wiadukt
-
32'Rolna
-
33'Traugutta
-
35'Kolejowa
-
37'Głogowska/Hetmańska
-
38'Głogowska/Hetmańska
-
39'Rynek Łazarski
-
40'Park Wilsona
-
42'Dworzec Zachodni
-
44'Rondo Kaponiera
-
45'Most Teatralny
-
48'Słowiańska
-
49'Aleje Solidarności
-
50'Lechicka Poznań Plaza
-
51'Kurpińskiego
-
53'Szymanowskiego
-
54'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 52 |
5 | 06 21 36 51 |
6 | 06 21 36 51 |
7 | 06 21 36 51 |
8 | 06 21 36 51 |
9 | 06 21 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 21 36 51 |
14 | 06 21 36 51 |
15 | 06 21 36 51 |
16 | 06 21 36 51 |
17 | 06 21 36 51 |
18 | 06 21 42 52F |
19 | 02 21 41 52F |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21Z 41H 52F |
23 | 04F 29G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 01 21 41 |
6 | 01 21 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 21 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21Z 41H 52F |
23 | 04F 29G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 07 37 |
7 | 07 37 |
8 | 07 37 |
9 | 07 37 |
10 | 07 23 37 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21Z 41H 52F |
23 | 04F 29G |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka