Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
0'Lutycka Szpital
-
2'Os. Winiary
-
3'Św. Leonarda
-
4'Bonin
-
5'Uniwersytet Przyrodniczy
-
7'Sołacz
-
8'Nad Wierzbakiem
-
9'Klin
-
10'Wielkopolska
-
11'Poznańska
-
13'Most Teatralny
-
15'Fredry
-
16'Pl. Ratajskiego
-
18'Pl. Wielkopolski
-
19'Małe Garbary
-
20'Katedra
-
22'Rondo Śródka
-
23'Rondo Śródka
-
24'Baraniaka
-
26'Kórnicka
-
27'Polanka
-
28'Łacina
-
29'Os. Tysiąclecia
-
30'Os. Lecha
-
32'Os. Czecha
-
33'Żegrze III
-
34'Żegrze II
-
35'Żegrze I
-
36'Rondo Żegrze
-
37'Rondo Żegrze
-
39'Rondo Starołęka
-
40'Rondo Starołęka
-
41'Hetmańska Wiadukt
-
43'Rolna
-
44'Traugutta
-
46'Kolejowa
-
48'Głogowska/Hetmańska
-
49'Głogowska/Hetmańska
-
50'Rynek Łazarski
-
51'Park Wilsona
-
53'Dworzec Zachodni
-
55'Rondo Kaponiera
-
56'Most Teatralny
-
59'Słowiańska
-
60'Aleje Solidarności
-
61'Lechicka Poznań Plaza
-
62'Kurpińskiego
-
64'Szymanowskiego
-
65'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 41 55 |
5 | 10 24 39 54 |
6 | 09 24 39 54 |
7 | 09 24 39 54 |
8 | 09 24 39 54 |
9 | 09 24 39 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 39 54 |
13 | 09 24 39 54 |
14 | 09 24 39 54 |
15 | 09 24 39 54 |
16 | 09 24 39 54 |
17 | 09 24 39 54 |
18 | 09 30 40F 50 |
19 | 10 30 41F 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10Z 30H 41F 53F |
23 | 18G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 50 |
5 | 10 30 50 |
6 | 10 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 10 30 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10Z 30H 41F 53F |
23 | 18G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 56 |
6 | 26 56 |
7 | 26 56 |
8 | 26 56 |
9 | 26 56 |
10 | 12 26 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10Z 30H 41F 53F |
23 | 18G |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka