Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
1'Os. Tysiąclecia
-
2'Os. Lecha
-
4'Os. Czecha
-
5'Żegrze III
-
6'Żegrze II
-
7'Żegrze I
-
8'Rondo Żegrze
-
9'Rondo Żegrze
-
11'Rondo Starołęka
-
12'Rondo Starołęka
-
13'Hetmańska Wiadukt
-
15'Rolna
-
16'Traugutta
-
18'Kolejowa
-
20'Głogowska/Hetmańska
-
21'Głogowska/Hetmańska
-
22'Rynek Łazarski
-
23'Park Wilsona
-
25'Dworzec Zachodni
-
27'Rondo Kaponiera
-
28'Most Teatralny
-
31'Słowiańska
-
32'Aleje Solidarności
-
33'Lechicka Poznań Plaza
-
34'Kurpińskiego
-
36'Szymanowskiego
-
37'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 57 |
5 | 10 24 39 54 |
6 | 09 24 39 54 |
7 | 09 24 39 54 |
8 | 09 24 39 54 |
9 | 09 24 39 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 39 54 |
13 | 09 24 39 54 |
14 | 09 24 39 54 |
15 | 09 24 39 54 |
16 | 09 24 39 54 |
17 | 09 24 39 54 |
18 | 09 24 39 |
19 | 00 10F 19 38 58 |
20 | 09F 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38Z 58H |
23 | 09F 20F 22Z |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 04 18 38 58 |
6 | 18 38 58 |
7 | 18 38 58 |
8 | 18 38 58 |
9 | 18 38 58 |
10 | 18 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38Z 58H |
23 | 09F 20F 22Z |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 24 54 |
7 | 24 54 |
8 | 24 54 |
9 | 24 54 |
10 | 24 40 54 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38Z 58H |
23 | 09F 20F 22Z |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka