Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Os. Lecha
-
-Os. Czecha
-
-Żegrze III
-
-Żegrze II
-
-Żegrze I
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Żegrze
-
-Rondo Starołęka
-
-Rondo Starołęka
-
-Hetmańska Wiadukt
-
-Rolna
-
-Traugutta
-
-Kolejowa
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Głogowska/Hetmańska
-
-Rynek Łazarski
-
-Park Wilsona
-
-Dworzec Zachodni
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Słowiańska
-
-Aleje Solidarności
-
-Lechicka Poznań Plaza
-
-Kurpińskiego
-
2'Szymanowskiego
-
3'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 33 47 56 |
5 | 13 24 30 45 |
6 | 00 15 30 45 |
7 | 00 15 30 45 |
8 | 00 15 30 45 |
9 | 00 15 30 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 30 45 |
14 | 00 15 30 45 |
15 | 00 15 30 45 |
16 | 00 15 30 45 |
17 | 00 15 30 45 |
18 | 00 15 30 45 |
19 | 00 13 34 53 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 52 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 53 |
5 | 07 17 37 52 |
6 | 12 32 52 |
7 | 12 32 52 |
8 | 12 32 52 |
9 | 12 32 52 |
10 | 12 32 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 52 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 01 27 57 |
7 | 27 57 |
8 | 27 57 |
9 | 27 57 |
10 | 27 47 57 |
11 | 13 28 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 52 |
23 | - |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka