Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
-Os. Tysiąclecia
-
-Os. Lecha
-
2'Os. Czecha
-
3'Żegrze III
-
4'Żegrze II
-
5'Żegrze I
-
6'Rondo Żegrze
-
7'Rondo Żegrze
-
9'Rondo Starołęka
-
10'Rondo Starołęka
-
11'Hetmańska Wiadukt
-
13'Rolna
-
14'Traugutta
-
16'Kolejowa
-
18'Głogowska/Hetmańska
-
19'Głogowska/Hetmańska
-
20'Rynek Łazarski
-
21'Park Wilsona
-
23'Dworzec Zachodni
-
25'Rondo Kaponiera
-
26'Most Teatralny
-
29'Słowiańska
-
30'Aleje Solidarności
-
31'Lechicka Poznań Plaza
-
32'Kurpińskiego
-
34'Szymanowskiego
-
35'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 59 |
5 | 12 26 41 56 |
6 | 11 26 41 56 |
7 | 11 26 41 56 |
8 | 11 26 41 56 |
9 | 11 26 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 26 41 56 |
14 | 11 26 41 56 |
15 | 11 26 41 56 |
16 | 11 26 41 56 |
17 | 11 26 41 56 |
18 | 11 26 41 |
19 | 02 12F 21 40 |
20 | 00 11F 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40Z |
23 | 00H 11F 22F 24Z |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 06 20 40 |
6 | 00 20 40 |
7 | 00 20 40 |
8 | 00 20 40 |
9 | 00 20 40 |
10 | 00 20 40 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40Z |
23 | 00H 11F 22F 24Z |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 26 56 |
7 | 26 56 |
8 | 26 56 |
9 | 26 56 |
10 | 26 42 56 |
11 | 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40Z |
23 | 00H 11F 22F 24Z |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka