Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
1'Wielkopolska
-
2'Poznańska
-
4'Most Teatralny
-
6'Fredry
-
7'Pl. Ratajskiego
-
9'Pl. Wielkopolski
-
10'Małe Garbary
-
11'Katedra
-
13'Rondo Śródka
-
14'Rondo Śródka
-
15'Baraniaka
-
17'Kórnicka
-
18'Polanka
-
19'Łacina
-
20'Os. Tysiąclecia
-
21'Os. Lecha
-
23'Os. Czecha
-
24'Żegrze III
-
25'Żegrze II
-
26'Żegrze I
-
27'Rondo Żegrze
-
28'Rondo Żegrze
-
30'Rondo Starołęka
-
31'Rondo Starołęka
-
32'Hetmańska Wiadukt
-
34'Rolna
-
35'Traugutta
-
37'Kolejowa
-
39'Głogowska/Hetmańska
-
40'Głogowska/Hetmańska
-
41'Rynek Łazarski
-
42'Park Wilsona
-
44'Dworzec Zachodni
-
46'Rondo Kaponiera
-
47'Most Teatralny
-
50'Słowiańska
-
51'Aleje Solidarności
-
52'Lechicka Poznań Plaza
-
53'Kurpińskiego
-
55'Szymanowskiego
-
56'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 50 |
5 | 04 19 33 48 |
6 | 03 18 33 48 |
7 | 03 18 33 48 |
8 | 03 18 33 48 |
9 | 03 18 33 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 18 33 48 |
13 | 03 18 33 48 |
14 | 03 18 33 48 |
15 | 03 18 33 48 |
16 | 03 18 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 18 39 49F 59 |
19 | 19 39 50F 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19Z 39H 50F |
23 | 02F 27G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 59 |
5 | 19 39 59 |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19Z 39H 50F |
23 | 02F 27G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 05 35 |
7 | 05 35 |
8 | 05 35 |
9 | 05 35 |
10 | 05 21 35 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19Z 39H 50F |
23 | 02F 27G |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka