Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
1'Klin
-
2'Wielkopolska
-
3'Poznańska
-
5'Most Teatralny
-
7'Fredry
-
8'Pl. Ratajskiego
-
10'Pl. Wielkopolski
-
11'Małe Garbary
-
12'Katedra
-
14'Rondo Śródka
-
15'Rondo Śródka
-
16'Baraniaka
-
18'Kórnicka
-
19'Polanka
-
20'Łacina
-
21'Os. Tysiąclecia
-
22'Os. Lecha
-
24'Os. Czecha
-
25'Żegrze III
-
26'Żegrze II
-
27'Żegrze I
-
28'Rondo Żegrze
-
29'Rondo Żegrze
-
31'Rondo Starołęka
-
32'Rondo Starołęka
-
33'Hetmańska Wiadukt
-
35'Rolna
-
36'Traugutta
-
38'Kolejowa
-
40'Głogowska/Hetmańska
-
41'Głogowska/Hetmańska
-
42'Rynek Łazarski
-
43'Park Wilsona
-
45'Dworzec Zachodni
-
47'Rondo Kaponiera
-
48'Most Teatralny
-
51'Słowiańska
-
52'Aleje Solidarności
-
53'Lechicka Poznań Plaza
-
54'Kurpińskiego
-
56'Szymanowskiego
-
57'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 49 |
5 | 03 18 32 47 |
6 | 02 17 32 47 |
7 | 02 17 32 47 |
8 | 02 17 32 47 |
9 | 02 17 32 47 |
10 | 02 17 32 47 |
11 | 02 17 32 47 |
12 | 02 17 32 47 |
13 | 02 17 32 47 |
14 | 02 17 32 47 |
15 | 02 17 32 47 |
16 | 02 17 32 47 |
17 | 02 17 32 47 |
18 | 02 17 38 48F 58 |
19 | 18 38 49F 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18Z 38H 49F |
23 | 01F 26G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 58 |
5 | 18 38 58 |
6 | 18 38 58 |
7 | 18 38 58 |
8 | 18 38 58 |
9 | 18 38 58 |
10 | 18 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18Z 38H 49F |
23 | 01F 26G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 04 34 |
7 | 04 34 |
8 | 04 34 |
9 | 04 34 |
10 | 04 20 34 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18Z 38H 49F |
23 | 01F 26G |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka