Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
-Kórnicka
-
1'Polanka
-
2'Łacina
-
3'Os. Tysiąclecia
-
4'Os. Lecha
-
6'Os. Czecha
-
7'Żegrze III
-
8'Żegrze II
-
9'Żegrze I
-
10'Rondo Żegrze
-
11'Rondo Żegrze
-
13'Rondo Starołęka
-
14'Rondo Starołęka
-
15'Hetmańska Wiadukt
-
17'Rolna
-
18'Traugutta
-
20'Kolejowa
-
22'Głogowska/Hetmańska
-
23'Głogowska/Hetmańska
-
24'Rynek Łazarski
-
25'Park Wilsona
-
27'Dworzec Zachodni
-
29'Rondo Kaponiera
-
30'Most Teatralny
-
33'Słowiańska
-
34'Aleje Solidarności
-
35'Lechicka Poznań Plaza
-
36'Kurpińskiego
-
38'Szymanowskiego
-
39'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 55 |
5 | 08 22 37 52 |
6 | 07 22 37 52 |
7 | 07 22 37 52 |
8 | 07 22 37 52 |
9 | 07 22 37 52 |
10 | 07 22 37 52 |
11 | 07 22 37 52 |
12 | 07 22 37 52 |
13 | 07 22 37 52 |
14 | 07 22 37 52 |
15 | 07 22 37 52 |
16 | 07 22 37 52 |
17 | 07 22 37 52 |
18 | 07 22 37 58 |
19 | 08F 17 36 56 |
20 | 07F 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36Z 56H |
23 | 07F 18F 20Z |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 02 16 36 56 |
6 | 16 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 16 36 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36Z 56H |
23 | 07F 18F 20Z |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 22 52 |
7 | 22 52 |
8 | 22 52 |
9 | 22 52 |
10 | 22 38 52 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36Z 56H |
23 | 07F 18F 20Z |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka