Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
-Baraniaka
-
2'Kórnicka
-
3'Polanka
-
4'Łacina
-
5'Os. Tysiąclecia
-
6'Os. Lecha
-
8'Os. Czecha
-
9'Żegrze III
-
10'Żegrze II
-
11'Żegrze I
-
12'Rondo Żegrze
-
13'Rondo Żegrze
-
15'Rondo Starołęka
-
16'Rondo Starołęka
-
17'Hetmańska Wiadukt
-
19'Rolna
-
20'Traugutta
-
22'Kolejowa
-
24'Głogowska/Hetmańska
-
25'Głogowska/Hetmańska
-
26'Rynek Łazarski
-
27'Park Wilsona
-
29'Dworzec Zachodni
-
31'Rondo Kaponiera
-
32'Most Teatralny
-
35'Słowiańska
-
36'Aleje Solidarności
-
37'Lechicka Poznań Plaza
-
38'Kurpińskiego
-
40'Szymanowskiego
-
41'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 53 |
5 | 06 20 35 50 |
6 | 05 20 35 50 |
7 | 05 20 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 20 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 20 35 50 |
14 | 05 20 35 50 |
15 | 05 20 35 50 |
16 | 05 20 35 50 |
17 | 05 20 35 50 |
18 | 05 20 35 56 |
19 | 06F 15 34 54 |
20 | 05F 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34Z 54H |
23 | 05F 16F |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | - |
5 | 00 14 34 54 |
6 | 14 34 54 |
7 | 14 34 54 |
8 | 14 34 54 |
9 | 14 34 54 |
10 | 14 34 54 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34Z 54H |
23 | 05F 16F |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 20 50 |
7 | 20 50 |
8 | 20 50 |
9 | 20 50 |
10 | 20 36 50 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14 34Z 54H |
23 | 05F 16F |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka