Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
-Rondo Śródka
-
1'Baraniaka
-
3'Kórnicka
-
4'Polanka
-
5'Łacina
-
6'Os. Tysiąclecia
-
7'Os. Lecha
-
9'Os. Czecha
-
10'Żegrze III
-
11'Żegrze II
-
12'Żegrze I
-
13'Rondo Żegrze
-
14'Rondo Żegrze
-
16'Rondo Starołęka
-
17'Rondo Starołęka
-
18'Hetmańska Wiadukt
-
20'Rolna
-
21'Traugutta
-
23'Kolejowa
-
25'Głogowska/Hetmańska
-
26'Głogowska/Hetmańska
-
27'Rynek Łazarski
-
28'Park Wilsona
-
30'Dworzec Zachodni
-
32'Rondo Kaponiera
-
33'Most Teatralny
-
36'Słowiańska
-
37'Aleje Solidarności
-
38'Lechicka Poznań Plaza
-
39'Kurpińskiego
-
41'Szymanowskiego
-
42'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 52 |
5 | 05 19 34 49 |
6 | 04 19 34 49 |
7 | 04 19 34 49 |
8 | 04 19 34 49 |
9 | 04 19 34 49 |
10 | 04 19 34 49 |
11 | 04 19 34 49 |
12 | 04 19 34 49 |
13 | 04 19 34 49 |
14 | 04 19 34 49 |
15 | 04 19 34 49 |
16 | 04 19 34 49 |
17 | 04 19 34 49 |
18 | 04 19 34 55 |
19 | 05F 14 33 53 |
20 | 04F 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33Z 53H |
23 | 04F 15F |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 59 |
5 | 13 33 53 |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33Z 53H |
23 | 04F 15F |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 19 49 |
7 | 19 49 |
8 | 19 49 |
9 | 19 49 |
10 | 19 35 49 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33Z 53H |
23 | 04F 15F |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka