Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
-Rondo Śródka
-
1'Rondo Śródka
-
2'Baraniaka
-
4'Kórnicka
-
5'Polanka
-
6'Łacina
-
7'Os. Tysiąclecia
-
8'Os. Lecha
-
10'Os. Czecha
-
11'Żegrze III
-
12'Żegrze II
-
13'Żegrze I
-
14'Rondo Żegrze
-
15'Rondo Żegrze
-
17'Rondo Starołęka
-
18'Rondo Starołęka
-
19'Hetmańska Wiadukt
-
21'Rolna
-
22'Traugutta
-
24'Kolejowa
-
26'Głogowska/Hetmańska
-
27'Głogowska/Hetmańska
-
28'Rynek Łazarski
-
29'Park Wilsona
-
31'Dworzec Zachodni
-
33'Rondo Kaponiera
-
34'Most Teatralny
-
37'Słowiańska
-
38'Aleje Solidarności
-
39'Lechicka Poznań Plaza
-
40'Kurpińskiego
-
42'Szymanowskiego
-
43'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 51 |
5 | 04 18 33 48 |
6 | 03 18 33 48 |
7 | 03 18 33 48 |
8 | 03 18 33 48 |
9 | 03 18 33 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 18 33 48 |
13 | 03 18 33 48 |
14 | 03 18 33 48 |
15 | 03 18 33 48 |
16 | 03 18 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 18 33 54 |
19 | 04F 13 32 52 |
20 | 03F 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32Z 52H |
23 | 03F 14F |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 58 |
5 | 12 32 52 |
6 | 12 32 52 |
7 | 12 32 52 |
8 | 12 32 52 |
9 | 12 32 52 |
10 | 12 32 52 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32Z 52H |
23 | 03F 14F |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 18 48 |
7 | 18 48 |
8 | 18 48 |
9 | 18 48 |
10 | 18 34 48 |
11 | 12 32 52 |
12 | 12 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 12 32 52 |
19 | 12 32 52 |
20 | 12 32 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32Z 52H |
23 | 03F 14F |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka