Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
-Katedra
-
2'Rondo Śródka
-
3'Rondo Śródka
-
4'Baraniaka
-
6'Kórnicka
-
7'Polanka
-
8'Łacina
-
9'Os. Tysiąclecia
-
10'Os. Lecha
-
12'Os. Czecha
-
13'Żegrze III
-
14'Żegrze II
-
15'Żegrze I
-
16'Rondo Żegrze
-
17'Rondo Żegrze
-
19'Rondo Starołęka
-
20'Rondo Starołęka
-
21'Hetmańska Wiadukt
-
23'Rolna
-
24'Traugutta
-
26'Kolejowa
-
28'Głogowska/Hetmańska
-
29'Głogowska/Hetmańska
-
30'Rynek Łazarski
-
31'Park Wilsona
-
33'Dworzec Zachodni
-
35'Rondo Kaponiera
-
36'Most Teatralny
-
39'Słowiańska
-
40'Aleje Solidarności
-
41'Lechicka Poznań Plaza
-
42'Kurpińskiego
-
44'Szymanowskiego
-
45'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 49 |
5 | 02 16 31 46 |
6 | 01 16 31 46 |
7 | 01 16 31 46 |
8 | 01 16 31 46 |
9 | 01 16 31 46 |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 16 31 46 |
13 | 01 16 31 46 |
14 | 01 16 31 46 |
15 | 01 16 31 46 |
16 | 01 16 31 46 |
17 | 01 16 31 46 |
18 | 01 16 31 52 |
19 | 02F 11 30 50 |
20 | 01F 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30Z 50H |
23 | 01F 12F |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 56 |
5 | 10 30 50 |
6 | 10 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 10 30 50 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30Z 50H |
23 | 01F 12F |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 16 46 |
7 | 16 46 |
8 | 16 46 |
9 | 16 46 |
10 | 16 32 46 |
11 | 10 30 50 |
12 | 10 30 50 |
13 | 10 30 50 |
14 | 10 30 50 |
15 | 10 30 50 |
16 | 10 30 50 |
17 | 10 30 50 |
18 | 10 30 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30Z 50H |
23 | 01F 12F |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka