Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
1'Uniwersytet Przyrodniczy
-
3'Sołacz
-
4'Nad Wierzbakiem
-
5'Klin
-
6'Wielkopolska
-
7'Poznańska
-
9'Most Teatralny
-
11'Fredry
-
12'Pl. Ratajskiego
-
14'Pl. Wielkopolski
-
15'Małe Garbary
-
16'Katedra
-
18'Rondo Śródka
-
19'Rondo Śródka
-
20'Baraniaka
-
22'Kórnicka
-
23'Polanka
-
24'Łacina
-
25'Os. Tysiąclecia
-
26'Os. Lecha
-
28'Os. Czecha
-
29'Żegrze III
-
30'Żegrze II
-
31'Żegrze I
-
32'Rondo Żegrze
-
33'Rondo Żegrze
-
35'Rondo Starołęka
-
36'Rondo Starołęka
-
37'Hetmańska Wiadukt
-
39'Rolna
-
40'Traugutta
-
42'Kolejowa
-
44'Głogowska/Hetmańska
-
45'Głogowska/Hetmańska
-
46'Rynek Łazarski
-
47'Park Wilsona
-
49'Dworzec Zachodni
-
51'Rondo Kaponiera
-
52'Most Teatralny
-
55'Słowiańska
-
56'Aleje Solidarności
-
57'Lechicka Poznań Plaza
-
58'Kurpińskiego
-
60'Szymanowskiego
-
61'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 45 59 |
5 | 14 28 43 58 |
6 | 13 28 43 58 |
7 | 13 28 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 13 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 13 28 43 58 |
15 | 13 28 43 58 |
16 | 13 28 43 58 |
17 | 13 28 43 58 |
18 | 13 34 44F 54 |
19 | 14 34 45F 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14Z 34H 45F 57F |
23 | 22G |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 54 |
5 | 14 34 54 |
6 | 14 34 54 |
7 | 14 34 54 |
8 | 14 34 54 |
9 | 14 34 54 |
10 | 14 34 54 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14Z 34H 45F 57F |
23 | 22G |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 00 30 |
7 | 00 30 |
8 | 00 30 |
9 | 00 30 |
10 | 00 16 30 54 |
11 | 14 34 54 |
12 | 14 34 54 |
13 | 14 34 54 |
14 | 14 34 54 |
15 | 14 34 54 |
16 | 14 34 54 |
17 | 14 34 54 |
18 | 14 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 54 |
21 | 14 34 54 |
22 | 14Z 34H 45F 57F |
23 | 22G |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka