Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
-Pl. Ratajskiego
-
-Pl. Wielkopolski
-
-Małe Garbary
-
1'Katedra
-
3'Rondo Śródka
-
4'Rondo Śródka
-
5'Baraniaka
-
7'Kórnicka
-
8'Polanka
-
9'Łacina
-
10'Os. Tysiąclecia
-
11'Os. Lecha
-
13'Os. Czecha
-
14'Żegrze III
-
15'Żegrze II
-
16'Żegrze I
-
17'Rondo Żegrze
-
18'Rondo Żegrze
-
20'Rondo Starołęka
-
21'Rondo Starołęka
-
22'Hetmańska Wiadukt
-
24'Rolna
-
25'Traugutta
-
27'Kolejowa
-
29'Głogowska/Hetmańska
-
30'Głogowska/Hetmańska
-
31'Rynek Łazarski
-
32'Park Wilsona
-
34'Dworzec Zachodni
-
36'Rondo Kaponiera
-
37'Most Teatralny
-
40'Słowiańska
-
41'Aleje Solidarności
-
42'Lechicka Poznań Plaza
-
43'Kurpińskiego
-
45'Szymanowskiego
-
46'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 48 |
5 | 01 15 30 45 |
6 | 00 15 30 45 |
7 | 00 15 30 45 |
8 | 00 15 30 45 |
9 | 00 15 30 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 30 45 |
14 | 00 15 30 45 |
15 | 00 15 30 45 |
16 | 00 15 30 45 |
17 | 00 15 30 45 |
18 | 00 15 30 51 |
19 | 01F 10 29 49 |
20 | 00F 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29Z 49H |
23 | 00F 11F |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 55 |
5 | 09 29 49 |
6 | 09 29 49 |
7 | 09 29 49 |
8 | 09 29 49 |
9 | 09 29 49 |
10 | 09 29 49 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29Z 49H |
23 | 00F 11F |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 15 45 |
7 | 15 45 |
8 | 15 45 |
9 | 15 45 |
10 | 15 31 45 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 29 49 |
19 | 09 29 49 |
20 | 09 29 49 |
21 | 09 29 49 |
22 | 09 29Z 49H |
23 | 00F 11F |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka