Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Piątkowska
-
-Lutycka Szpital
-
-Os. Winiary
-
-Św. Leonarda
-
-Bonin
-
-Uniwersytet Przyrodniczy
-
-Sołacz
-
-Nad Wierzbakiem
-
-Klin
-
-Wielkopolska
-
-Poznańska
-
-Most Teatralny
-
-Fredry
-
1'Pl. Ratajskiego
-
3'Pl. Wielkopolski
-
4'Małe Garbary
-
5'Katedra
-
7'Rondo Śródka
-
8'Rondo Śródka
-
9'Baraniaka
-
11'Kórnicka
-
12'Polanka
-
13'Łacina
-
14'Os. Tysiąclecia
-
15'Os. Lecha
-
17'Os. Czecha
-
18'Żegrze III
-
19'Żegrze II
-
20'Żegrze I
-
21'Rondo Żegrze
-
22'Rondo Żegrze
-
24'Rondo Starołęka
-
25'Rondo Starołęka
-
26'Hetmańska Wiadukt
-
28'Rolna
-
29'Traugutta
-
31'Kolejowa
-
33'Głogowska/Hetmańska
-
34'Głogowska/Hetmańska
-
35'Rynek Łazarski
-
36'Park Wilsona
-
38'Dworzec Zachodni
-
40'Rondo Kaponiera
-
41'Most Teatralny
-
44'Słowiańska
-
45'Aleje Solidarności
-
46'Lechicka Poznań Plaza
-
47'Kurpińskiego
-
49'Szymanowskiego
-
50'Os. Sobieskiego
Arbeitstage
3 | - |
4 | 43 56 |
5 | 10 25 40 55 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 10 25 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 40 55 |
15 | 10 25 40 55 |
16 | 10 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 10 25 46 56F |
19 | 06 25 45 56F |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25Z 45H 56F |
23 | 07F |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 51 |
5 | 05 25 45 |
6 | 05 25 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 45 |
10 | 05 25 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25Z 45H 56F |
23 | 07F |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 11 41 |
7 | 11 41 |
8 | 11 41 |
9 | 11 41 |
10 | 11 27 41 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25Z 45H 56F |
23 | 07F |
0 | - |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka