Fahrplan
Hält
Arbeitstage
3 | - |
4 | 39 46 58 |
5 | 13 28 43 58 |
6 | 13 28 43 58 |
7 | 13 28 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 13 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 13 28 43 58 |
15 | 13 28 43 58 |
16 | 13 28 43 58 |
17 | 13 28 43 58 |
18 | 13 28 43 |
19 | 02 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 45 |
5 | 06 21 41 |
6 | 01 21 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 21 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 06 16 46 |
7 | 16 46 |
8 | 16 46 |
9 | 16 46 |
10 | 16 41 |
11 | 01 21 41 |
12 | 01 21 41 |
13 | 01 21 41 |
14 | 01 21 41 |
15 | 01 21 41 |
16 | 01 21 41 |
17 | 01 21 41 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 21 41 |
21 | 01 21 41 |
22 | 01 21 41 |
23 | - |
0 | - |
MIŁOSTOWO - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Dąbrowskiego - OGRODY
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Śródka, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Bałtyk, Rondo Now aka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych