Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Golęcin n/ż
-
-Golęcińska n/ż
-
-Literacka n/ż
-
-Hezjoda n/ż
-
-Strzeszyn Grecki n/ż
-
-Tołstoja n/ż
-
-Puszkina n/ż
-
-Tołstoja n/ż
-
-Strzeszyn Grecki n/ż
-
-Hezjoda n/ż
-
-Gruchmanowej n/ż
-
-Poszwińskiego n/ż
-
-Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
-Kontryma n/ż
-
-Stary Strzeszyn n/ż
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
-Strzeszyn PKM n/ż
-
-Sucholeska n/ż
-
-Synów Pułku n/ż
-
-Rzepeckiej n/ż
-
-Białczańska n/ż
-
-Tułodzieckiej n/ż
-
-Instytut Genetyki n/ż
-
-Strzeszyńska Lisner n/ż
-
-Jasielska I n/ż
-
-Jasielska II n/ż
-
-Truskawiecka n/ż
-
-Druskienicka n/ż
-
-Szczawnicka n/ż
-
-Lutycka n/ż
-
-Lutycka/Dojazd n/ż
-
-Lutycka Szpital n/ż
-
-Trójpole n/ż
-
-Os. Winiary n/ż
-
-Witosa Wiadukt n/ż
-
-Witosa Kładka n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
1'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | - |
0 | 19 |
1 | 19 |
2 | 19 |
3 | 19 |
4 | 19 |
5 | 19 |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | - |
0 | 19 |
1 | 19 |
2 | 19 |
3 | 19 |
4 | 19 |
5 | - |
6 | 24 |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | 19 |
6 | 54 |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Literacka - Poszwińskiego - Koszalińska - Biskupińska - Strzeszyńska - Jasielska - Druskienicka - Szczawnicka - Lutycka - Juraszów - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY