Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Port Lotniczy Ławica
-
-Port Lotniczy Ławica
-
-Perzycka n/ż
-
-Ławica n/ż
-
-Malechowska n/ż
-
-Os. Bajkowe n/ż
-
-Wieczorynki n/ż
-
-Brzechwy n/ż
-
-Edwardowo n/ż
-
-Leśnych Skrzatów n/ż
-
-Kolorowa n/ż
-
-Zgorzelecka n/ż
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Ognik n/ż
-
-Rycerska n/ż
-
-Marcelińska n/ż
-
-Brzask n/ż
-
1'Szpitalna n/ż
-
2'Grodziska n/ż
-
4'Polna Szpital n/ż
-
5'Szylinga n/ż
-
7'Rondo Kaponiera
-
8'Rondo Kaponiera
-
9'Most Teatralny
-
10'Zamek n/ż
-
11'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
12'Poznań Główny n/ż
-
13'Niezłomnych n/ż
-
15'Półwiejska n/ż
-
17'AWF n/ż
-
18'Serafitek n/ż
-
18'Rondo Rataje n/ż
-
19'Rondo Rataje n/ż
-
20'Piłsudskiego n/ż
-
21'Os. Oświecenia n/ż
-
22'Inflancka n/ż
-
23'Wiatraczna n/ż
-
24'Orle Gniazdo n/ż
-
24'Os. Tysiąclecia n/ż
-
25'Os. Lecha n/ż
-
26'Kurlandzka n/ż
-
27'Os. Zodiak n/ż
-
29'Szwajcarska Szpital
-
30'Szwajcarska Szpital n/ż
-
31'Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
32'Franowo n/ż
-
34'Folwarczna n/ż
-
36'Piwna n/ż
-
37'Browarna n/ż
-
37'Ziemowita n/ż
-
38'Sobiesława n/ż
-
39'Światopełka n/ż
-
41'Miłostowo n/ż
-
42'Pusta n/ż
-
43'Mogileńska
Fr/Sa Nacht
23 | 17 |
0 | 17D |
1 | 17 |
2 | 17D |
3 | 17 |
4 | 17 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 17 |
0 | 17D |
1 | 17 |
2 | 17D |
3 | 17 |
4 | 17 |
5 | 17 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 47 |
0 | - |
1 | 47D |
2 | - |
3 | 47 |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
PORT LOTNICZY ŁAWICA - Perzycka - Złotowska - Brzechwy - Leśnych Skrzatów - Bukowska - Bułgarska - Marcelińska - Grochowska - Bukowska - Zwierzyniecka - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Towarowa - al. Niepodległości - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Kurlandzka - Szwajcarska - Folwarczna - Abpa Dymka - Browarna - Światopełka - Warszawska - Pusta - MOGILEŃSKA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór