Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Port Lotniczy Ławica
-
-Port Lotniczy Ławica
-
-Perzycka n/ż
-
-Ławica n/ż
-
-Malechowska n/ż
-
-Os. Bajkowe n/ż
-
-Wieczorynki n/ż
-
-Brzechwy n/ż
-
-Edwardowo n/ż
-
-Leśnych Skrzatów n/ż
-
-Kolorowa n/ż
-
-Zgorzelecka n/ż
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Ognik n/ż
-
-Rycerska n/ż
-
-Marcelińska n/ż
-
-Brzask n/ż
-
-Szpitalna n/ż
-
-Grodziska n/ż
-
2'Polna Szpital n/ż
-
3'Szylinga n/ż
-
5'Rondo Kaponiera
-
6'Rondo Kaponiera
-
7'Most Teatralny
-
8'Zamek n/ż
-
9'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
10'Poznań Główny n/ż
-
11'Niezłomnych n/ż
-
13'Półwiejska n/ż
-
15'AWF n/ż
-
16'Serafitek n/ż
-
16'Rondo Rataje n/ż
-
17'Rondo Rataje n/ż
-
18'Piłsudskiego n/ż
-
19'Os. Oświecenia n/ż
-
20'Inflancka n/ż
-
21'Wiatraczna n/ż
-
22'Orle Gniazdo n/ż
-
22'Os. Tysiąclecia n/ż
-
23'Os. Lecha n/ż
-
24'Kurlandzka n/ż
-
25'Os. Zodiak n/ż
-
27'Szwajcarska Szpital
-
28'Szwajcarska Szpital n/ż
-
29'Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
30'Franowo n/ż
-
32'Folwarczna n/ż
-
34'Piwna n/ż
-
35'Browarna n/ż
-
35'Ziemowita n/ż
-
36'Sobiesława n/ż
-
37'Światopełka n/ż
-
39'Miłostowo n/ż
-
40'Pusta n/ż
-
41'Mogileńska
Fr/Sa Nacht
23 | 19 |
0 | 19D |
1 | 19 |
2 | 19D |
3 | 19 |
4 | 19 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 19 |
0 | 19D |
1 | 19 |
2 | 19D |
3 | 19 |
4 | 19 |
5 | 19 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 49 |
0 | - |
1 | 49D |
2 | - |
3 | 49 |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
PORT LOTNICZY ŁAWICA - Perzycka - Złotowska - Brzechwy - Leśnych Skrzatów - Bukowska - Bułgarska - Marcelińska - Grochowska - Bukowska - Zwierzyniecka - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Towarowa - al. Niepodległości - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Kurlandzka - Szwajcarska - Folwarczna - Abpa Dymka - Browarna - Światopełka - Warszawska - Pusta - MOGILEŃSKA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór