Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Port Lotniczy Ławica
-
-Port Lotniczy Ławica
-
-Perzycka n/ż
-
-Ławica n/ż
-
-Malechowska n/ż
-
-Os. Bajkowe n/ż
-
-Wieczorynki n/ż
-
-Brzechwy n/ż
-
-Edwardowo n/ż
-
-Leśnych Skrzatów n/ż
-
-Kolorowa n/ż
-
-Zgorzelecka n/ż
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Ognik n/ż
-
-Rycerska n/ż
-
-Marcelińska n/ż
-
-Brzask n/ż
-
-Szpitalna n/ż
-
1'Grodziska n/ż
-
3'Polna Szpital n/ż
-
4'Szylinga n/ż
-
6'Rondo Kaponiera
-
7'Rondo Kaponiera
-
8'Most Teatralny
-
9'Zamek n/ż
-
10'Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
11'Poznań Główny n/ż
-
12'Niezłomnych n/ż
-
14'Półwiejska n/ż
-
16'AWF n/ż
-
17'Serafitek n/ż
-
17'Rondo Rataje n/ż
-
18'Rondo Rataje n/ż
-
19'Piłsudskiego n/ż
-
20'Os. Oświecenia n/ż
-
21'Inflancka n/ż
-
22'Wiatraczna n/ż
-
23'Orle Gniazdo n/ż
-
23'Os. Tysiąclecia n/ż
-
24'Os. Lecha n/ż
-
25'Kurlandzka n/ż
-
26'Os. Zodiak n/ż
-
28'Szwajcarska Szpital
-
29'Szwajcarska Szpital n/ż
-
30'Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
31'Franowo n/ż
-
33'Folwarczna n/ż
-
35'Piwna n/ż
-
36'Browarna n/ż
-
36'Ziemowita n/ż
-
37'Sobiesława n/ż
-
38'Światopełka n/ż
-
40'Miłostowo n/ż
-
41'Pusta n/ż
-
42'Mogileńska
Fr/Sa Nacht
23 | 18 |
0 | 18D |
1 | 18 |
2 | 18D |
3 | 18 |
4 | 18 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 18 |
0 | 18D |
1 | 18 |
2 | 18D |
3 | 18 |
4 | 18 |
5 | 18 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 48 |
0 | - |
1 | 48D |
2 | - |
3 | 48 |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
PORT LOTNICZY ŁAWICA - Perzycka - Złotowska - Brzechwy - Leśnych Skrzatów - Bukowska - Bułgarska - Marcelińska - Grochowska - Bukowska - Zwierzyniecka - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Towarowa - al. Niepodległości - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Kurlandzka - Szwajcarska - Folwarczna - Abpa Dymka - Browarna - Światopełka - Warszawska - Pusta - MOGILEŃSKA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór