Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Port Lotniczy Ławica
-
-Port Lotniczy Ławica
-
-Perzycka n/ż
-
-Ławica n/ż
-
-Malechowska n/ż
-
-Os. Bajkowe n/ż
-
-Wieczorynki n/ż
-
-Brzechwy n/ż
-
-Edwardowo n/ż
-
-Leśnych Skrzatów n/ż
-
-Kolorowa n/ż
-
-Zgorzelecka n/ż
-
-Bułgarska/Polska n/ż
-
-Ognik n/ż
-
-Rycerska n/ż
-
-Marcelińska n/ż
-
-Brzask n/ż
-
-Szpitalna n/ż
-
-Grodziska n/ż
-
-Polna Szpital n/ż
-
-Szylinga n/ż
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Zamek n/ż
-
-Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
-
-Poznań Główny n/ż
-
-Niezłomnych n/ż
-
-Półwiejska n/ż
-
-AWF n/ż
-
-Serafitek n/ż
-
-Rondo Rataje n/ż
-
-Rondo Rataje n/ż
-
-Piłsudskiego n/ż
-
1'Os. Oświecenia n/ż
-
2'Inflancka n/ż
-
3'Wiatraczna n/ż
-
4'Orle Gniazdo n/ż
-
4'Os. Tysiąclecia n/ż
-
5'Os. Lecha n/ż
-
6'Kurlandzka n/ż
-
7'Os. Zodiak n/ż
-
9'Szwajcarska Szpital
-
10'Szwajcarska Szpital n/ż
-
11'Szwajcarska Centrum Handlowe n/ż
-
12'Franowo n/ż
-
14'Folwarczna n/ż
-
16'Piwna n/ż
-
17'Browarna n/ż
-
17'Ziemowita n/ż
-
18'Sobiesława n/ż
-
19'Światopełka n/ż
-
21'Miłostowo n/ż
-
22'Pusta n/ż
-
23'Mogileńska
Fr/Sa Nacht
23 | 42 |
0 | 42D |
1 | 42 |
2 | 42D |
3 | 42 |
4 | 42 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 42 |
0 | 42D |
1 | 42 |
2 | 42D |
3 | 42 |
4 | 42 |
5 | 44 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | - |
0 | 12 |
1 | - |
2 | 12D |
3 | - |
4 | 12 |
5 | - |
6 | - |
PORT LOTNICZY ŁAWICA - Perzycka - Złotowska - Brzechwy - Leśnych Skrzatów - Bukowska - Bułgarska - Marcelińska - Grochowska - Bukowska - Zwierzyniecka - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Towarowa - al. Niepodległości - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Kurlandzka - Szwajcarska - Folwarczna - Abpa Dymka - Browarna - Światopełka - Warszawska - Pusta - MOGILEŃSKA
D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór