Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
1'Wojska Polskiego n/ż
-
2'Os. Winiary n/ż
-
3'Trójpole n/ż
-
4'Lutycka Szpital n/ż
-
5'Lutycka n/ż
-
5'Lutycka/Dojazd n/ż
-
6'Szczawnicka n/ż
-
7'Truskawiecka n/ż
-
7'Druskienicka n/ż
-
8'Jasielska I n/ż
-
8'Jasielska II n/ż
-
9'Strzeszyńska Lisner n/ż
-
10'Tułodzieckiej n/ż
-
11'Rzepeckiej n/ż
-
11'Białczańska n/ż
-
12'Białczańska n/ż
-
13'Synów Pułku n/ż
-
14'Sucholeska n/ż
-
14'Strzeszyn PKM n/ż
-
16'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
17'Stary Strzeszyn n/ż
-
18'Kontryma n/ż
-
20'Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
21'Wiencka n/ż
-
22'Dworzeckiego n/ż
-
23'Hezjoda n/ż
-
23'Strzeszyn Grecki n/ż
-
24'Tołstoja n/ż
-
25'Puszkina n/ż
-
26'Tołstoja n/ż
-
27'Hezjoda n/ż
-
27'Strzeszyn Grecki n/ż
-
28'Literacka n/ż
-
30'Golęcińska n/ż
-
31'Golęcin n/ż
-
32'Wojska Polskiego n/ż
-
33'Wojska Polskiego n/ż
-
34'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
35'Śląska n/ż
-
36'Nad Wierzbakiem n/ż
-
38'Jeżycka n/ż
-
38'Kościelna n/ż
-
39'Rynek Jeżycki n/ż
-
40'Most Teatralny
-
41'Rondo Kaponiera
-
42'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | 07 |
0 | 07 |
1 | 07 |
2 | 07 |
3 | 07 |
4 | 07 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 07 |
0 | 07 |
1 | 07 |
2 | 07 |
3 | 07 |
4 | 07 |
5 | 07 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 07 |
0 | 07 |
1 | 07 |
2 | 07 |
3 | 07 |
4 | 07 |
5 | - |
6 | - |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Juraszów - Lutycka - Szczawnicka - Druskienicka - Jasielska - Strzeszyńska - Biskupińska - Koszalińska - Wiencka - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY