Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Os. Winiary n/ż
-
-Trójpole n/ż
-
-Lutycka Szpital n/ż
-
-Lutycka n/ż
-
-Lutycka/Dojazd n/ż
-
-Szczawnicka n/ż
-
-Truskawiecka n/ż
-
-Druskienicka n/ż
-
-Jasielska I n/ż
-
-Jasielska II n/ż
-
-Strzeszyńska Lisner n/ż
-
-Tułodzieckiej n/ż
-
-Rzepeckiej n/ż
-
-Białczańska n/ż
-
-Białczańska n/ż
-
-Synów Pułku n/ż
-
-Sucholeska n/ż
-
-Strzeszyn PKM n/ż
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
1'Stary Strzeszyn n/ż
-
2'Kontryma n/ż
-
4'Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
5'Wiencka n/ż
-
6'Dworzeckiego n/ż
-
7'Hezjoda n/ż
-
7'Strzeszyn Grecki n/ż
-
8'Tołstoja n/ż
-
9'Puszkina n/ż
-
10'Tołstoja n/ż
-
11'Hezjoda n/ż
-
11'Strzeszyn Grecki n/ż
-
12'Literacka n/ż
-
14'Golęcińska n/ż
-
15'Golęcin n/ż
-
16'Wojska Polskiego n/ż
-
17'Wojska Polskiego n/ż
-
18'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
19'Śląska n/ż
-
20'Nad Wierzbakiem n/ż
-
22'Jeżycka n/ż
-
22'Kościelna n/ż
-
23'Rynek Jeżycki n/ż
-
24'Most Teatralny
-
25'Rondo Kaponiera
-
26'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | 23 |
0 | 23 |
1 | 23 |
2 | 23 |
3 | 23 |
4 | 23 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 23 |
0 | 23 |
1 | 23 |
2 | 23 |
3 | 23 |
4 | 23 |
5 | 23 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 23 |
0 | 23 |
1 | 23 |
2 | 23 |
3 | 23 |
4 | 23 |
5 | - |
6 | - |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Juraszów - Lutycka - Szczawnicka - Druskienicka - Jasielska - Strzeszyńska - Kosowska - Zakopiańska - Biskupińska - Koszalińska - Wiencka - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY