Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Os. Winiary n/ż
-
-Trójpole n/ż
-
-Lutycka Szpital n/ż
-
-Lutycka n/ż
-
-Lutycka/Dojazd n/ż
-
-Szczawnicka n/ż
-
-Truskawiecka n/ż
-
-Druskienicka n/ż
-
-Jasielska I n/ż
-
-Jasielska II n/ż
-
-Strzeszyńska Lisner n/ż
-
-Tułodzieckiej n/ż
-
-Rzepeckiej n/ż
-
-Białczańska n/ż
-
-Białczańska n/ż
-
-Synów Pułku n/ż
-
-Sucholeska n/ż
-
-Strzeszyn PKM n/ż
-
-Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
-Stary Strzeszyn n/ż
-
-Kontryma n/ż
-
-Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
-Wiencka n/ż
-
-Dworzeckiego n/ż
-
-Hezjoda n/ż
-
-Strzeszyn Grecki n/ż
-
-Tołstoja n/ż
-
1'Puszkina n/ż
-
2'Tołstoja n/ż
-
3'Hezjoda n/ż
-
3'Strzeszyn Grecki n/ż
-
4'Literacka n/ż
-
6'Golęcińska n/ż
-
7'Golęcin n/ż
-
8'Wojska Polskiego n/ż
-
9'Wojska Polskiego n/ż
-
10'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
11'Śląska n/ż
-
12'Nad Wierzbakiem n/ż
-
14'Jeżycka n/ż
-
14'Kościelna n/ż
-
15'Rynek Jeżycki n/ż
-
16'Most Teatralny
-
17'Rondo Kaponiera
-
18'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | 31 |
0 | 31 |
1 | 31 |
2 | 31 |
3 | 31 |
4 | 31 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 31 |
0 | 31 |
1 | 31 |
2 | 31 |
3 | 31 |
4 | 31 |
5 | 31 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 31 |
0 | 31 |
1 | 31 |
2 | 31 |
3 | 31 |
4 | 31 |
5 | - |
6 | - |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Juraszów - Lutycka - Szczawnicka - Druskienicka - Jasielska - Strzeszyńska - Biskupińska - Koszalińska - Wiencka - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY