Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Os. Winiary n/ż
-
-Trójpole n/ż
-
-Lutycka Szpital n/ż
-
-Lutycka n/ż
-
-Lutycka/Dojazd n/ż
-
1'Szczawnicka n/ż
-
2'Truskawiecka n/ż
-
2'Druskienicka n/ż
-
3'Jasielska I n/ż
-
3'Jasielska II n/ż
-
4'Strzeszyńska Lisner n/ż
-
5'Tułodzieckiej n/ż
-
6'Rzepeckiej n/ż
-
6'Białczańska n/ż
-
7'Białczańska n/ż
-
8'Synów Pułku n/ż
-
9'Sucholeska n/ż
-
9'Strzeszyn PKM n/ż
-
11'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
12'Stary Strzeszyn n/ż
-
13'Kontryma n/ż
-
15'Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
16'Wiencka n/ż
-
17'Dworzeckiego n/ż
-
18'Hezjoda n/ż
-
18'Strzeszyn Grecki n/ż
-
19'Tołstoja n/ż
-
20'Puszkina n/ż
-
21'Tołstoja n/ż
-
22'Hezjoda n/ż
-
22'Strzeszyn Grecki n/ż
-
23'Literacka n/ż
-
25'Golęcińska n/ż
-
26'Golęcin n/ż
-
27'Wojska Polskiego n/ż
-
28'Wojska Polskiego n/ż
-
29'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
30'Śląska n/ż
-
31'Nad Wierzbakiem n/ż
-
33'Jeżycka n/ż
-
33'Kościelna n/ż
-
34'Rynek Jeżycki n/ż
-
35'Most Teatralny
-
36'Rondo Kaponiera
-
37'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | 12 |
0 | 12 |
1 | 12 |
2 | 12 |
3 | 12 |
4 | 12 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 12 |
0 | 12 |
1 | 12 |
2 | 12 |
3 | 12 |
4 | 12 |
5 | 12 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 12 |
0 | 12 |
1 | 12 |
2 | 12 |
3 | 12 |
4 | 12 |
5 | - |
6 | - |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Juraszów - Lutycka - Szczawnicka - Druskienicka - Jasielska - Strzeszyńska - Kosowska - Zakopiańska - Biskupińska - Koszalińska - Wiencka - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY