Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Os. Winiary n/ż
-
-Trójpole n/ż
-
-Lutycka Szpital n/ż
-
-Lutycka n/ż
-
-Lutycka/Dojazd n/ż
-
-Szczawnicka n/ż
-
-Truskawiecka n/ż
-
-Druskienicka n/ż
-
1'Jasielska I n/ż
-
1'Jasielska II n/ż
-
2'Strzeszyńska Lisner n/ż
-
3'Tułodzieckiej n/ż
-
4'Rzepeckiej n/ż
-
4'Białczańska n/ż
-
5'Białczańska n/ż
-
6'Synów Pułku n/ż
-
7'Sucholeska n/ż
-
7'Strzeszyn PKM n/ż
-
9'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
10'Stary Strzeszyn n/ż
-
11'Kontryma n/ż
-
13'Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
14'Wiencka n/ż
-
15'Dworzeckiego n/ż
-
16'Hezjoda n/ż
-
16'Strzeszyn Grecki n/ż
-
17'Tołstoja n/ż
-
18'Puszkina n/ż
-
19'Tołstoja n/ż
-
20'Hezjoda n/ż
-
20'Strzeszyn Grecki n/ż
-
21'Literacka n/ż
-
23'Golęcińska n/ż
-
24'Golęcin n/ż
-
25'Wojska Polskiego n/ż
-
26'Wojska Polskiego n/ż
-
27'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
28'Śląska n/ż
-
29'Nad Wierzbakiem n/ż
-
31'Jeżycka n/ż
-
31'Kościelna n/ż
-
32'Rynek Jeżycki n/ż
-
33'Most Teatralny
-
34'Rondo Kaponiera
-
35'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | 14 |
0 | 14 |
1 | 14 |
2 | 14 |
3 | 14 |
4 | 14 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 14 |
0 | 14 |
1 | 14 |
2 | 14 |
3 | 14 |
4 | 14 |
5 | 14 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 14 |
0 | 14 |
1 | 14 |
2 | 14 |
3 | 14 |
4 | 14 |
5 | - |
6 | - |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Juraszów - Lutycka - Szczawnicka - Druskienicka - Jasielska - Strzeszyńska - Kosowska - Zakopiańska - Biskupińska - Koszalińska - Wiencka - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY