Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Os. Winiary n/ż
-
-Trójpole n/ż
-
-Lutycka Szpital n/ż
-
-Lutycka n/ż
-
-Lutycka/Dojazd n/ż
-
-Szczawnicka n/ż
-
-Truskawiecka n/ż
-
-Druskienicka n/ż
-
-Jasielska I n/ż
-
-Jasielska II n/ż
-
-Strzeszyńska Lisner n/ż
-
-Tułodzieckiej n/ż
-
-Rzepeckiej n/ż
-
-Białczańska n/ż
-
1'Białczańska n/ż
-
2'Synów Pułku n/ż
-
3'Sucholeska n/ż
-
3'Strzeszyn PKM n/ż
-
5'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
6'Stary Strzeszyn n/ż
-
7'Kontryma n/ż
-
9'Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
10'Wiencka n/ż
-
11'Dworzeckiego n/ż
-
12'Hezjoda n/ż
-
12'Strzeszyn Grecki n/ż
-
13'Tołstoja n/ż
-
14'Puszkina n/ż
-
15'Tołstoja n/ż
-
16'Hezjoda n/ż
-
16'Strzeszyn Grecki n/ż
-
17'Literacka n/ż
-
19'Golęcińska n/ż
-
20'Golęcin n/ż
-
21'Wojska Polskiego n/ż
-
22'Wojska Polskiego n/ż
-
23'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
24'Śląska n/ż
-
25'Nad Wierzbakiem n/ż
-
27'Jeżycka n/ż
-
27'Kościelna n/ż
-
28'Rynek Jeżycki n/ż
-
29'Most Teatralny
-
30'Rondo Kaponiera
-
31'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | 18 |
0 | 18 |
1 | 18 |
2 | 18 |
3 | 18 |
4 | 18 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 18 |
0 | 18 |
1 | 18 |
2 | 18 |
3 | 18 |
4 | 18 |
5 | 18 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 18 |
0 | 18 |
1 | 18 |
2 | 18 |
3 | 18 |
4 | 18 |
5 | - |
6 | - |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Juraszów - Lutycka - Szczawnicka - Druskienicka - Jasielska - Strzeszyńska - Kosowska - Zakopiańska - Biskupińska - Koszalińska - Wiencka - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY