Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
-Śląska n/ż
-
-Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
-Wojska Polskiego n/ż
-
-Os. Winiary n/ż
-
-Trójpole n/ż
-
-Lutycka Szpital n/ż
-
-Lutycka n/ż
-
-Lutycka/Dojazd n/ż
-
-Szczawnicka n/ż
-
-Truskawiecka n/ż
-
-Druskienicka n/ż
-
-Jasielska I n/ż
-
0'Jasielska II n/ż
-
1'Strzeszyńska Lisner n/ż
-
2'Tułodzieckiej n/ż
-
3'Rzepeckiej n/ż
-
3'Białczańska n/ż
-
4'Białczańska n/ż
-
5'Synów Pułku n/ż
-
6'Sucholeska n/ż
-
6'Strzeszyn PKM n/ż
-
8'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
9'Stary Strzeszyn n/ż
-
10'Kontryma n/ż
-
12'Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
13'Wiencka n/ż
-
14'Dworzeckiego n/ż
-
15'Hezjoda n/ż
-
15'Strzeszyn Grecki n/ż
-
16'Tołstoja n/ż
-
17'Puszkina n/ż
-
18'Tołstoja n/ż
-
19'Hezjoda n/ż
-
19'Strzeszyn Grecki n/ż
-
20'Literacka n/ż
-
22'Golęcińska n/ż
-
23'Golęcin n/ż
-
24'Wojska Polskiego n/ż
-
25'Wojska Polskiego n/ż
-
26'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
27'Śląska n/ż
-
28'Nad Wierzbakiem n/ż
-
30'Jeżycka n/ż
-
30'Kościelna n/ż
-
31'Rynek Jeżycki n/ż
-
32'Most Teatralny
-
33'Rondo Kaponiera
-
34'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | 15 |
0 | 15 |
1 | 15 |
2 | 15 |
3 | 15 |
4 | 15 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 15 |
0 | 15 |
1 | 15 |
2 | 15 |
3 | 15 |
4 | 15 |
5 | 15 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 15 |
0 | 15 |
1 | 15 |
2 | 15 |
3 | 15 |
4 | 15 |
5 | - |
6 | - |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Juraszów - Lutycka - Szczawnicka - Druskienicka - Jasielska - Strzeszyńska - Kosowska - Zakopiańska - Biskupińska - Koszalińska - Wiencka - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY