Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
2'Nad Wierzbakiem n/ż
-
3'Śląska n/ż
-
4'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
5'Wojska Polskiego n/ż
-
6'Os. Winiary n/ż
-
7'Trójpole n/ż
-
8'Lutycka Szpital n/ż
-
9'Lutycka n/ż
-
9'Lutycka/Dojazd n/ż
-
10'Szczawnicka n/ż
-
11'Truskawiecka n/ż
-
11'Druskienicka n/ż
-
12'Jasielska I n/ż
-
12'Jasielska II n/ż
-
13'Strzeszyńska Lisner n/ż
-
14'Tułodzieckiej n/ż
-
15'Rzepeckiej n/ż
-
15'Białczańska n/ż
-
16'Białczańska n/ż
-
17'Synów Pułku n/ż
-
18'Sucholeska n/ż
-
18'Strzeszyn PKM n/ż
-
20'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
21'Stary Strzeszyn n/ż
-
22'Kontryma n/ż
-
24'Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
25'Wiencka n/ż
-
26'Dworzeckiego n/ż
-
27'Hezjoda n/ż
-
27'Strzeszyn Grecki n/ż
-
28'Tołstoja n/ż
-
29'Puszkina n/ż
-
30'Tołstoja n/ż
-
31'Hezjoda n/ż
-
31'Strzeszyn Grecki n/ż
-
32'Literacka n/ż
-
34'Golęcińska n/ż
-
35'Golęcin n/ż
-
36'Wojska Polskiego n/ż
-
37'Wojska Polskiego n/ż
-
38'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
39'Śląska n/ż
-
40'Nad Wierzbakiem n/ż
-
42'Jeżycka n/ż
-
42'Kościelna n/ż
-
43'Rynek Jeżycki n/ż
-
44'Most Teatralny
-
45'Rondo Kaponiera
-
46'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | 03 |
0 | 03 |
1 | 03 |
2 | 03 |
3 | 03 |
4 | 03 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 03 |
0 | 03 |
1 | 03 |
2 | 03 |
3 | 03 |
4 | 03 |
5 | 03 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 03 |
0 | 03 |
1 | 03 |
2 | 03 |
3 | 03 |
4 | 03 |
5 | - |
6 | - |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Juraszów - Lutycka - Szczawnicka - Druskienicka - Jasielska - Strzeszyńska - Biskupińska - Koszalińska - Wiencka - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY