Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Poznań Główny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Rynek Jeżycki n/ż
-
-Kościelna n/ż
-
-Jeżycka n/ż
-
-Nad Wierzbakiem n/ż
-
1'Śląska n/ż
-
2'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
3'Wojska Polskiego n/ż
-
4'Os. Winiary n/ż
-
5'Trójpole n/ż
-
6'Lutycka Szpital n/ż
-
7'Lutycka n/ż
-
7'Lutycka/Dojazd n/ż
-
8'Szczawnicka n/ż
-
9'Truskawiecka n/ż
-
9'Druskienicka n/ż
-
10'Jasielska I n/ż
-
10'Jasielska II n/ż
-
11'Strzeszyńska Lisner n/ż
-
12'Tułodzieckiej n/ż
-
13'Rzepeckiej n/ż
-
13'Białczańska n/ż
-
14'Białczańska n/ż
-
15'Synów Pułku n/ż
-
16'Sucholeska n/ż
-
16'Strzeszyn PKM n/ż
-
18'Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
-
19'Stary Strzeszyn n/ż
-
20'Kontryma n/ż
-
22'Żołnierzy Wyklętych n/ż
-
23'Wiencka n/ż
-
24'Dworzeckiego n/ż
-
25'Hezjoda n/ż
-
25'Strzeszyn Grecki n/ż
-
26'Tołstoja n/ż
-
27'Puszkina n/ż
-
28'Tołstoja n/ż
-
29'Hezjoda n/ż
-
29'Strzeszyn Grecki n/ż
-
30'Literacka n/ż
-
32'Golęcińska n/ż
-
33'Golęcin n/ż
-
34'Wojska Polskiego n/ż
-
35'Wojska Polskiego n/ż
-
36'Uniwersytet Przyrodniczy n/ż
-
37'Śląska n/ż
-
38'Nad Wierzbakiem n/ż
-
40'Jeżycka n/ż
-
40'Kościelna n/ż
-
41'Rynek Jeżycki n/ż
-
42'Most Teatralny
-
43'Rondo Kaponiera
-
44'Poznań Główny
Fr/Sa Nacht
23 | 05 |
0 | 05 |
1 | 05 |
2 | 05 |
3 | 05 |
4 | 05 |
5 | - |
6 | - |
Sa/So Nacht
23 | 05 |
0 | 05 |
1 | 05 |
2 | 05 |
3 | 05 |
4 | 05 |
5 | 05 |
6 | - |
Pozostałe noce
23 | 05 |
0 | 05 |
1 | 05 |
2 | 05 |
3 | 05 |
4 | 05 |
5 | - |
6 | - |
POZNAŃ GŁÓWNY Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Juraszów - Lutycka - Szczawnicka - Druskienicka - Jasielska - Strzeszyńska - Biskupińska - Koszalińska - Wiencka - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY