Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Ogrody
-
-Żeromskiego
-
-Polna
-
-Rynek Jeżycki
-
2'Most Teatralny
-
3'Rondo Kaponiera
-
4'Rondo Kaponiera
-
6'Uniwersytet Ekonomiczny
-
7'Poznań Główny
-
9'Wierzbięcice
-
11'Półwiejska
-
12'AWF
-
14'Serafitek
-
15'Rondo Rataje
-
16'Rondo Rataje
-
17'Kórnicka
-
18'Kórnicka
-
19'Polanka
-
20'Łacina
-
21'Os. Tysiąclecia
-
22'Os. Lecha
-
24'Piaśnicka Rynek
-
25'Piaśnicka/Kurlandzka
-
26'Szwedzka
-
27'Szwajcarska
-
28'Franowo
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 02 17 30 45 |
6 | 00 15 30 45 |
7 | 00 15 30 45 |
8 | 00 15 30 45 |
9 | 00 15 30 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 30 45 |
14 | 00 15 30 45 |
15 | 00 15 30 45 |
16 | 00 15 30 45 |
17 | 00 15 30 45 |
18 | 00 15 30 45 |
19 | 00 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 52G |
23 | 08 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 56 |
5 | 16 35 55 |
6 | 15 35 55 |
7 | 15 35 55 |
8 | 15 35 55 |
9 | 15 35 55 |
10 | 15 35 55 |
11 | 15 35 55 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 52G |
23 | 08 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13U 43U |
7 | 13U 43U |
8 | 13U 43U |
9 | 13U 43U |
10 | 13U 35U 55U |
11 | 15U 35U 55U |
12 | 15U 35U 55U |
13 | 15U 35U 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 15 35 55 |
19 | 15 35 55 |
20 | 15 35 55 |
21 | 15 35 55 |
22 | 15 35 52G |
23 | 08 |
0 | - |
OGRODY - Roosevelta - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Wierzbięcice, Rynek Wildecki, Pam iątkowa
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
U - kurs do petli: Unii Lubelskiej