Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Ogrody
-
-Żeromskiego
-
-Polna
-
2'Rynek Jeżycki
-
4'Most Teatralny
-
5'Rondo Kaponiera
-
6'Rondo Kaponiera
-
8'Uniwersytet Ekonomiczny
-
9'Poznań Główny
-
11'Wierzbięcice
-
13'Półwiejska
-
14'AWF
-
16'Serafitek
-
17'Rondo Rataje
-
18'Rondo Rataje
-
19'Kórnicka
-
20'Kórnicka
-
21'Polanka
-
22'Łacina
-
23'Os. Tysiąclecia
-
24'Os. Lecha
-
26'Piaśnicka Rynek
-
27'Piaśnicka/Kurlandzka
-
28'Szwedzka
-
29'Szwajcarska
-
30'Franowo
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 00 15 28 43 58 |
6 | 13 28 43 58 |
7 | 13 28 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 13 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 13 28 43 58 |
15 | 13 28 43 58 |
16 | 13 28 43 58 |
17 | 13 28 43 58 |
18 | 13 28 43 58 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 50G |
23 | 06 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 54 |
5 | 14 33 53 |
6 | 13 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 53 |
13 | 13 33 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 50G |
23 | 06 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 11U 41U |
7 | 11U 41U |
8 | 11U 41U |
9 | 11U 41U |
10 | 11U 33U 53U |
11 | 13U 33U 53U |
12 | 13U 33U 53U |
13 | 13U 33U 53 |
14 | 13 33 53 |
15 | 13 33 53 |
16 | 13 33 53 |
17 | 13 33 53 |
18 | 13 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 33 53 |
21 | 13 33 53 |
22 | 13 33 50G |
23 | 06 |
0 | - |
OGRODY - Roosevelta - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Wierzbięcice, Rynek Wildecki, Pam iątkowa
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych