Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Ogrody
-
-Żeromskiego
-
-Polna
-
-Rynek Jeżycki
-
-Most Teatralny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Poznań Główny
-
-Wierzbięcice
-
-Półwiejska
-
-AWF
-
-Serafitek
-
-Rondo Rataje
-
-Rondo Rataje
-
-Kórnicka
-
-Kórnicka
-
-Polanka
-
-Łacina
-
1'Os. Tysiąclecia
-
2'Os. Lecha
-
4'Piaśnicka Rynek
-
5'Piaśnicka/Kurlandzka
-
6'Szwedzka
-
7'Szwajcarska
-
8'Franowo
Arbeitstage
3 | - |
4 | - |
5 | 07 22 37 52 |
6 | 07 22 37 52 |
7 | 07 22 37 52 |
8 | 07 22 37 52 |
9 | 07 22 37 52 |
10 | 07 22 37 52 |
11 | 07 22 37 52 |
12 | 07 22 37 52 |
13 | 07 22 37 52 |
14 | 07 22 37 52 |
15 | 07 22 37 52 |
16 | 07 22 37 52 |
17 | 07 22 37 52 |
18 | 07 22 37 52 |
19 | 07 21 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56 |
23 | 28 |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 56 |
5 | 16 36 56 |
6 | 16 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 16 36 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56 |
23 | 28 |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13 33U |
7 | 03U 33U |
8 | 03U 33U |
9 | 03U 33U |
10 | 03U 23U 33U 55U |
11 | 16U 36U 56U |
12 | 16U 36U 56U |
13 | 16U 36U 56U |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 56 |
23 | 28 |
0 | - |
OGRODY - Roosevelta - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Wierzbięcice, Rynek Wildecki, Pam iątkowa
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych