Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
-Kosińskiego
-
-Rynek Wildecki
-
-Św. Czesława
-
-Wierzbięcice
-
-Poznań Główny
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
2'Wielkopolska
-
4'Armii Poznań
-
5'Żniwna
-
6'Pasieka
-
7'Kmieca
-
9'Przełajowa
-
10'Wilczak
-
12'Serbska
-
13'Włodarska
-
14'Lechicka/Naramowicka
-
15'Naramowice
-
16'Os. Łokietka
-
17'Jasna Rola
-
19'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 24W 29 40 51 |
5 | 07 20 35 50 |
6 | 05 20 35 50 |
7 | 05 20 35 50 |
8 | 05 20 35 50 |
9 | 05 20 35 50 |
10 | 05 20 35 50 |
11 | 05 20 35 50 |
12 | 05 20 35 50 |
13 | 05 20 35 50 |
14 | 05 20 35 50 |
15 | 05 20 35 50 |
16 | 05 20 35 50 |
17 | 05 20 35 50 |
18 | 05 20 35 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 36 54 |
5 | 16 36 56 |
6 | 16 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 16 36 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 49 |
6 | 07 37 |
7 | 07 37 |
8 | 07 37 |
9 | 07 37 |
10 | 07 36 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 56 |
18 | 16 36 56 |
19 | 16 36 56 |
20 | 16 36 56 |
21 | 16 36 56 |
22 | 16 36 |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - Wierzbięcice - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rynek Wildecki, AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska