Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
-Kosińskiego
-
-Rynek Wildecki
-
-Św. Czesława
-
-Wierzbięcice
-
-Poznań Główny
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
-Wielkopolska
-
-Armii Poznań
-
1'Żniwna
-
2'Pasieka
-
3'Kmieca
-
5'Przełajowa
-
6'Wilczak
-
8'Serbska
-
9'Włodarska
-
10'Lechicka/Naramowicka
-
11'Naramowice
-
12'Os. Łokietka
-
13'Jasna Rola
-
15'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 28W 33 44 55 |
5 | 11 24 39 54 |
6 | 09 24 39 54 |
7 | 09 24 39 54 |
8 | 09 24 39 54 |
9 | 09 24 39 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 39 54 |
13 | 09 24 39 54 |
14 | 09 24 39 54 |
15 | 09 24 39 54 |
16 | 09 24 39 54 |
17 | 09 24 39 54 |
18 | 09 24 39 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 40 58 |
5 | 20 40 |
6 | 00 20 40 |
7 | 00 20 40 |
8 | 00 20 40 |
9 | 00 20 40 |
10 | 00 20 40 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 53 |
6 | 11 41 |
7 | 11 41 |
8 | 11 41 |
9 | 11 41 |
10 | 11 40 |
11 | 00 20 40 |
12 | 00 20 40 |
13 | 00 20 40 |
14 | 00 20 40 |
15 | 00 20 40 |
16 | 00 20 40 |
17 | 00 20 40 |
18 | 00 20 40 |
19 | 00 20 40 |
20 | 00 20 40 |
21 | 00 20 40 |
22 | 00 20 40 |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - Wierzbięcice - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rynek Wildecki, AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska