Fahrplan
Hält
- A Strefa
-
-Dębiec PKM
-
-Wspólna
-
-HCP
-
-Traugutta
-
-Pamiątkowa
-
-Kosińskiego
-
-Rynek Wildecki
-
-Św. Czesława
-
-Wierzbięcice
-
-Poznań Główny
-
-Uniwersytet Ekonomiczny
-
-Rondo Kaponiera
-
-Rondo Kaponiera
-
-Most Teatralny
-
-Poznańska
-
-Wielkopolska
-
2'Armii Poznań
-
3'Żniwna
-
4'Pasieka
-
5'Kmieca
-
7'Przełajowa
-
8'Wilczak
-
10'Serbska
-
11'Włodarska
-
12'Lechicka/Naramowicka
-
13'Naramowice
-
14'Os. Łokietka
-
15'Jasna Rola
-
17'Błażeja
Arbeitstage
3 | - |
4 | 26W 31 42 53 |
5 | 09 22 37 52 |
6 | 07 22 37 52 |
7 | 07 22 37 52 |
8 | 07 22 37 52 |
9 | 07 22 37 52 |
10 | 07 22 37 52 |
11 | 07 22 37 52 |
12 | 07 22 37 52 |
13 | 07 22 37 52 |
14 | 07 22 37 52 |
15 | 07 22 37 52 |
16 | 07 22 37 52 |
17 | 07 22 37 52 |
18 | 07 22 37 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 |
23 | - |
0 | - |
Andere Nächte
3 | - |
4 | 38 56 |
5 | 18 38 58 |
6 | 18 38 58 |
7 | 18 38 58 |
8 | 18 38 58 |
9 | 18 38 58 |
10 | 18 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 |
23 | - |
0 | - |
Sonntage und Feiertage
3 | - |
4 | - |
5 | 51 |
6 | 09 39 |
7 | 09 39 |
8 | 09 39 |
9 | 09 39 |
10 | 09 38 58 |
11 | 18 38 58 |
12 | 18 38 58 |
13 | 18 38 58 |
14 | 18 38 58 |
15 | 18 38 58 |
16 | 18 38 58 |
17 | 18 38 58 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 |
23 | - |
0 | - |
DĘBIEC PKM - Wierzbięcice - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rynek Wildecki, AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska